Haapsalu sai omale juurde veel ühe festivali ({{commentsTotal}})

Laupäeval, 28. juunil toimus Haapsalu piiskopilinnuses esmakordselt muinasjutuline koguperefestival "Elas kord...".

"Meil oli lihtsalt idee ja siis me hakkasime tegema ilma kogemusteta. Vahepeal lagunes meil tiim laiali ja siis tuli uus tiim. Tagasilööke oli palju, aga kõik tuli hästi välja," rääkis festivali idee autor ja korraldaja Berta Valdma.

Peo idee tekkis noorteklubi Innokas aktiivsel liikmel Berta Valdmal 2013. aasta oktoobris.

"Noorte südamesoov oli midagi korraldada just väikestele lastele ja lastega peredele. Tundus, et sellest on puudus," lisas õpilaste juhendaja Angela Leppik.

Teiste seas astusid festivalil üles ka Mongoolia kultuuriselts, Valgevene nukuteater, Nõva viikingiklubi ja Vene kultuuriselts Bõliina.

 

Toimetaja: Madis LaurInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".