Menu toob Eurovisiooni sinuni Raadio2 hääle ja staaride otseblogiga ({{commentsTotal}})

Autor: ERR
{{1399301111000 | amCalendar}}

Juba täna õhtul saab siitsamast portaalist Menu jälgida Eurovisiooni lauluvõistluse poolfinaali ETV pildi, aga soovi korral Raadio 2 saatejuhtide Mart Juure ja Andrus Kivirähki pealelugemisega. Lisaks saab meil jälgida ülekande ajal kuulsuste otseblogi!

Menu ja eurovisioon.err.ee on need kohad, kus iga eurolaulu huviline nii poolfinaalide kui ka finaali ajal leiab kõike huvipakkuvat.

Avame teisipäeval esimese poolfinaali ja laupäeval finaali ajal eurovisioon.err.ee lehel n-ö online-arutelu (otseblogi), kus saab lugeda paljude Kopenhaagenis kohapeal viibivate ja Eestis olevate muusikute ja asjaosaliste mõttevahetust kontserdil toimuva kohta.

Sõna saab näiteks Rahvusringhäälingu delegatsioon otse Eurovisiooni lauluvõistluse green roomist eesotsas Mart Normetiga, oma mõtteid jagavad kindlasti tuntud Eurovisiooni kommentaatorid Mart Juur ja Andrus Kivirähk, oma arvamuse on lubanud anda muusikud Teele Viira ja Henrik Raave ning Eesti žüriiliikmeid esindavad Rauno Märks ja Rasmus Rändvee jpt. Vestlust hoiab koos Menu vastutav toimetaja Kerttu Kaldoja. Twitteri ja Facebooki vahendusel on vestlusse võimalik sekkuda sinulgi!

Loomulikult saab jälgida Eurovisiooni otseülekannet Kopenhaagenist, kusjuures nii esimese poolfinaali kui ka finaali ajal on võimalik valida, kas soovite ETV otsepilti jälgida originaalis või hoopis Raadio 2 eetris olevate Mart Juure ja Andrus Kivirähki mõnusa huumoriga vürtsitatud kommentaaridega. 

Menu on loomulikult ka ise Kopenhaagenis koha peal, pakkudes ohtrat pildi- ja videomaterjali koos kõige värskemate uudistega. Lisaks saab kõiki eurolaval kuulda olnud esitusi vaadata juba samal õhtul uuesti eurovisioon.err.ee lehelt.

 

Toimetaja: Kerttu Kaldoja"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Rahva Raamatus esitletakse pressifotode aastaraamatut

Kolmapäeval, 29 märtsil kell 17.30 toimub Viru keskuse Rahva Raamatu poes Eesti Pressifoto 2017 aastaraamatu esitlus.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.