Menu toob Eurovisiooni sinuni Raadio2 hääle ja staaride otseblogiga ({{commentsTotal}})

Autor/allikas: ERR
{{1399301111000 | amCalendar}}

Juba täna õhtul saab siitsamast portaalist Menu jälgida Eurovisiooni lauluvõistluse poolfinaali ETV pildi, aga soovi korral Raadio 2 saatejuhtide Mart Juure ja Andrus Kivirähki pealelugemisega. Lisaks saab meil jälgida ülekande ajal kuulsuste otseblogi!

Menu ja eurovisioon.err.ee on need kohad, kus iga eurolaulu huviline nii poolfinaalide kui ka finaali ajal leiab kõike huvipakkuvat.

Avame teisipäeval esimese poolfinaali ja laupäeval finaali ajal eurovisioon.err.ee lehel n-ö online-arutelu (otseblogi), kus saab lugeda paljude Kopenhaagenis kohapeal viibivate ja Eestis olevate muusikute ja asjaosaliste mõttevahetust kontserdil toimuva kohta.

Sõna saab näiteks Rahvusringhäälingu delegatsioon otse Eurovisiooni lauluvõistluse green roomist eesotsas Mart Normetiga, oma mõtteid jagavad kindlasti tuntud Eurovisiooni kommentaatorid Mart Juur ja Andrus Kivirähk, oma arvamuse on lubanud anda muusikud Teele Viira ja Henrik Raave ning Eesti žüriiliikmeid esindavad Rauno Märks ja Rasmus Rändvee jpt. Vestlust hoiab koos Menu vastutav toimetaja Kerttu Kaldoja. Twitteri ja Facebooki vahendusel on vestlusse võimalik sekkuda sinulgi!

Loomulikult saab jälgida Eurovisiooni otseülekannet Kopenhaagenist, kusjuures nii esimese poolfinaali kui ka finaali ajal on võimalik valida, kas soovite ETV otsepilti jälgida originaalis või hoopis Raadio 2 eetris olevate Mart Juure ja Andrus Kivirähki mõnusa huumoriga vürtsitatud kommentaaridega. 

Menu on loomulikult ka ise Kopenhaagenis koha peal, pakkudes ohtrat pildi- ja videomaterjali koos kõige värskemate uudistega. Lisaks saab kõiki eurolaval kuulda olnud esitusi vaadata juba samal õhtul uuesti eurovisioon.err.ee lehelt.

 

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Lasnamäe jaanipidustusedLasnamäe jaanipidustused
Lasnamäe jaanituli tõi kokku üle 6000 inimese

Üritus korraldati traditsiooniliselt paljudele linnaosaelanikele tuntud kohas: Paeväljal. Linnaosavalitsuse kinnitusel oli jaanilaupäeva tulnud tähistama üle 6000 inimese.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.