Selgusid Eesti meelelahutusauhindade finalistid ({{commentsTotal}})

Marko Reikop ja Grete Lõbu on nomineeritud parimate saatejuhtide auhinnale
Marko Reikop ja Grete Lõbu on nomineeritud parimate saatejuhtide auhinnale Autor: Kaupo Kikkas

Ajakiri Kroonika kuulutas välja teise hääletusvooru ehk selgusid üheksa meelelahutuskategooria laureaadid.

Igas kategoorias selgitati Eesti rahva häälte põhjal välja kolm enim hääli saanud finalisti, kes nüüd uuesti hääletustulle sööstavad. Oma hääle saad anda neile veebilehel www.kroonika.ee/meelelahutusauhinnad.

"Hääletuse esimene voor vältas üheksa päeva ning selle ajaga anti ligi 85 000 häält," ütles Kroonika turundus- ja levijuht Merily Pihelbu. "See ületab eelmise aasta esimese vooru häälte arvu pea kahekordselt. Kokku on antud nüüdseks juba üle 100 000 hääle, mis näitab, kui palju selline hääletusvorm, kus inimesed ise oma tele- ja raadiolemmikute auhindadega pärjamist mõjutada saavad, korda läheb. Tore on ka see, et võrreldes eelmise aastaga on palju uusi laureaate. Pea igas kategoorias on mõni meelelahutaja, kes alles sel aastal tuntuks saanud või eelmine aasta finaalhääletusest välja jäi."

Finaalhääletus kestab kümnenda mai hilisõhtuni.

Eesti Meelelahutusauhindade kuningannad ja kuningad saavad kroonitud 15. mail suurejoonelisel punase vaiba galal. Galast valmib telesaade, mille toob vaatajateni telekanal TV3.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
"Ringvaade" tegi Virus tiiru hotelli staažikaima töötajaga

Viru hotell saab 45-aastaseks. "Ringvaade" käis legendaarse hotelli põnevaid lugusid meenutamas koos mehega, kes töötas seal esimesest päevast peale.

elu
Sõmerus kogunesid kaktusekasvatajad

Sõmerus said kokku kaktuste ja teiste sukulentsete taimede kasvatajad. Kokkutulnutel oli võimalus teha annetusoste veebruarikuus Vändra vallas Saare-Tõrvaaugu aiandis toimunud tulekahjus hävinud Eesti esinduslikuma kaktusekollektsiooni taastamiseks.

Tele/raadio
Mai on ETV2-s taas keskkonnakuu

Teisipäeva ja neljapäeva õhtuti jõuab ETV2-s eetrisse üheksa värsket ja haaravat dokumentaalfilmi, mis avavad maailma seninägematul moel.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.