Selgusid Eesti meelelahutusauhindade finalistid ({{commentsTotal}})

Marko Reikop ja Grete Lõbu on nomineeritud parimate saatejuhtide auhinnale
Marko Reikop ja Grete Lõbu on nomineeritud parimate saatejuhtide auhinnale Autor/allikas: Kaupo Kikkas

Ajakiri Kroonika kuulutas välja teise hääletusvooru ehk selgusid üheksa meelelahutuskategooria laureaadid.

Igas kategoorias selgitati Eesti rahva häälte põhjal välja kolm enim hääli saanud finalisti, kes nüüd uuesti hääletustulle sööstavad. Oma hääle saad anda neile veebilehel www.kroonika.ee/meelelahutusauhinnad.

"Hääletuse esimene voor vältas üheksa päeva ning selle ajaga anti ligi 85 000 häält," ütles Kroonika turundus- ja levijuht Merily Pihelbu. "See ületab eelmise aasta esimese vooru häälte arvu pea kahekordselt. Kokku on antud nüüdseks juba üle 100 000 hääle, mis näitab, kui palju selline hääletusvorm, kus inimesed ise oma tele- ja raadiolemmikute auhindadega pärjamist mõjutada saavad, korda läheb. Tore on ka see, et võrreldes eelmise aastaga on palju uusi laureaate. Pea igas kategoorias on mõni meelelahutaja, kes alles sel aastal tuntuks saanud või eelmine aasta finaalhääletusest välja jäi."

Finaalhääletus kestab kümnenda mai hilisõhtuni.

Eesti Meelelahutusauhindade kuningannad ja kuningad saavad kroonitud 15. mail suurejoonelisel punase vaiba galal. Galast valmib telesaade, mille toob vaatajateni telekanal TV3.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Lasnamäe jaanipidustusedLasnamäe jaanipidustused
Lasnamäe jaanituli tõi kokku üle 6000 inimese

Üritus korraldati traditsiooniliselt paljudele linnaosaelanikele tuntud kohas: Paeväljal. Linnaosavalitsuse kinnitusel oli jaanilaupäeva tulnud tähistama üle 6000 inimese.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.