Laste Tervisekoolis leidub igale lapsele sobiv treeningrežiim ({{commentsTotal}})

Autor/allikas: ERR

Laste Tervisekool on liikumisharjumuse arendamiseks loodud spordikool 7-9-aastastele lastele, kus käivad lapsed, kellele erinevatel põhjustel tavalised treeningud ei sobi.

Tervisekoolis leiavad füsioterapeutidest treenerid neile sobiva koormuse. Rõõmuga teevad sporti näiteks ülekaalulisusele kalduvad lapsed, sest treeningud on muudetud lõbusaks ja mänguliseks, vahendas ETV saade "Ringvaade".

"Neil on kas negatiivne kogemus mingisugusest liikumistunnist, kehalisest kasvatusest - näiteks on palliga haiget saanud või ta tunneb, et ta ei jaksa näiteks kõikide teiste lastega koos kaasa teha. Siin me püüame leida sellised harjutused, mida ta ilmtingimata jaksab kaasa teha, et tal ei tekiks sellist ebaedu kogemust, pigem positiivne emotsioon," rääkis tervisekooli asutaja Merle Leiner.

Toimetaja: Silver KuusikInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".