Richard Hammond täitis haige tüdruku unistuse ({{commentsTotal}})

Kaader videost
Kaader videost Autor/allikas: Youtube

Top Geari saatejuht Richard Hammond lõi kaasa heategevusprojektis Ray of Sunshine ja täitis raskelt haige Emilia unistuse, viies tüdruku ereroosa Lamborghiniga sõitma.

Kaheksa-aastase tüdruku soovi täitmiseks värviti ajutiselt ereroosaks uhiuus Aventador Roadster, vahendas Shropshire Star.

"See oli mulle tõeline privileeg, kui mul paluti selles ettevõtmises osaleda. See üritus oli inspireeriv, positiivne, ainulaadne ja meeliülendav. Emilia oli imeline, sest kuigi oli võimalus, et ta on väga tagasihoidlik tüdruk, jutustas ta tegelikult terve aja," rääkis Hammond oma kogemustest.

Emilia ema Rachel lisas hiljem, et tüdruk oli autosõidu üle väga õnnelik. "See, et tema soov täideti nii kähku, tähendas, ta oli seda veel võimeline nautima," lausus naine.

Emilia haigus algas kaks aastat tagasi, kui tal diagnoositi kopsupõletik. Praegu peab tüdruk kandma igapäevaselt kaasas hapnikuballooni ning tema elu ripub juuksekarva otsas.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Ita Ever: oleksin tahtnud rohkem filmides mängida

Margit Kilumets tegi kultuuriportaalile pika intervjuu Eesti teatri grand old lady Ita Everiga, fookuses tema kui filminäitleja.

elu
Ka Kohtla-Järvel on laulupeole venekeelse laulu lisamise osas arvamused erinevad

Kohtla-Järvel peeti laste laulu- ja tantsupidu. "Aktuaalne kaamera" käis uurimas, mida arvatakse seal Keskerakonna poliitiku Mihhail Kõlvarti ideest lisada laulupeo kavasse venekeelne laul.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab Briti ajastudraama "Victoria"

Täna õhtul kell 21.35 jõuab ETV ekraanile uus Briti draamasari "Victoria", mis viib vaatajad ajas 180 aastat tagasi, otse Inglise õukonnaellu.