Richard Hammond täitis haige tüdruku unistuse ({{commentsTotal}})

Kaader videost
Kaader videost Autor/allikas: Youtube

Top Geari saatejuht Richard Hammond lõi kaasa heategevusprojektis Ray of Sunshine ja täitis raskelt haige Emilia unistuse, viies tüdruku ereroosa Lamborghiniga sõitma.

Kaheksa-aastase tüdruku soovi täitmiseks värviti ajutiselt ereroosaks uhiuus Aventador Roadster, vahendas Shropshire Star.

"See oli mulle tõeline privileeg, kui mul paluti selles ettevõtmises osaleda. See üritus oli inspireeriv, positiivne, ainulaadne ja meeliülendav. Emilia oli imeline, sest kuigi oli võimalus, et ta on väga tagasihoidlik tüdruk, jutustas ta tegelikult terve aja," rääkis Hammond oma kogemustest.

Emilia ema Rachel lisas hiljem, et tüdruk oli autosõidu üle väga õnnelik. "See, et tema soov täideti nii kähku, tähendas, ta oli seda veel võimeline nautima," lausus naine.

Emilia haigus algas kaks aastat tagasi, kui tal diagnoositi kopsupõletik. Praegu peab tüdruk kandma igapäevaselt kaasas hapnikuballooni ning tema elu ripub juuksekarva otsas.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.
Avatud talude päev saab avalöögi Tartumaal

Üle-eestiline avatud talude päev saab pühapäeval avalöögi Tartumaal Kambja vallas asuvas Kaspri talus – kokku võtab tänavu külalisi vastu 280 talupidamist ja põllumajandustootjat.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.