Richard Hammond täitis haige tüdruku unistuse ({{commentsTotal}})

Kaader videost Autor: Youtube

Top Geari saatejuht Richard Hammond lõi kaasa heategevusprojektis Ray of Sunshine ja täitis raskelt haige Emilia unistuse, viies tüdruku ereroosa Lamborghiniga sõitma.

Kaheksa-aastase tüdruku soovi täitmiseks värviti ajutiselt ereroosaks uhiuus Aventador Roadster, vahendas Shropshire Star.

"See oli mulle tõeline privileeg, kui mul paluti selles ettevõtmises osaleda. See üritus oli inspireeriv, positiivne, ainulaadne ja meeliülendav. Emilia oli imeline, sest kuigi oli võimalus, et ta on väga tagasihoidlik tüdruk, jutustas ta tegelikult terve aja," rääkis Hammond oma kogemustest.

Emilia ema Rachel lisas hiljem, et tüdruk oli autosõidu üle väga õnnelik. "See, et tema soov täideti nii kähku, tähendas, ta oli seda veel võimeline nautima," lausus naine.

Emilia haigus algas kaks aastat tagasi, kui tal diagnoositi kopsupõletik. Praegu peab tüdruk kandma igapäevaselt kaasas hapnikuballooni ning tema elu ripub juuksekarva otsas.

Toimetaja: Rutt ErnitsEBU: Ukrainat ohustab Eurovisioonilt kõrvalejäämine

Euroopa Ringhäälingute Liidu (EBU) direktor kinnitas, et kui Ukrainaga ei jõuta kokkuleppele seoses Venemaa eurolauliku Julia Samoilova esinemisega, siis võivad Ukrainale kaasneda saktsioonid.

Eesti kõige ohtlikum liikleja on Lasnamäel elav pensionär

"Pealtnägija" tõi televaatajateni loo Eesti kõige ohtlikumast liiklejast, kelle otsisid üles ETV+ saate "Insight" tegijad. Lasnamäel elava pensionäri süül on nelja ja poole aasta sees toimunud kakskümmend liikluskindlustusjuhtumit.

Inimesed
Kristi Kallas meenutas küüditamist: ühe päevaga muutus kõik

Laupäeval möödus 68 aastat märtsiküüditamisest, mil loetud päevade jooksul viidi vägivaldselt asumisele rohkem kui 22 000 eestlast. SOS lasteküla patroon Kristi Kallas küüditati kuuekuusena Krasnojarski kraisse Siberis.

elu
Arvamusfestival kuulutas välja laste ideede korje

Arvamusfestival kuulutas esimest korda välja ideekorje 5.–7. klassi õpilastele, mille raames oodatakse laste aruteluettepanekuid tänavusele festivalile hiljemalt 17. aprilliks. Sel aastal on Arvamusfestivalil neli lastearutelu.

Tele/raadio
Muusikaettevõtluse auhinnad pälvisid Sten Teppan, ETV, Eesti Laul ja Klassikaraadio
Uuendatud: 29.03

Teisipäeval tunnustati Eesti muusikaettevõtluse auhindade galal aasta parimaid ning auhinna pälvisid teiste hulgas Sten Teppan, ETV, Eesti Laul ja Klassikaraadio.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.